Elu pärast pankrotti: üks parimaid, halb ja inetu Finance Train

Pankrott ei ole muinasjutt võimalik kõrvaldada oma võlga. Tõsised tagajärjed on kaasatud deklareerimisel peatüki ja siis peaks olema hästi informeeritud enne otsuse tegemist pankrotti läinud. Kuigi mõned ameeriklased ei ole mingit muud võimalust, kui väidavad peatükis, võib ainult kunagi kasutada viimase abinõuna. Mõistmise oma õigusi, iga päev töökohad ja karistused, mis tulevad koos peatükis on targem viis teha otsuse ka siis, kui pankrot on õige valik sinu jaoks. Kui sa jälle järeldus, et peatükk on teie ainus võimalus tegeleda oma rahalisi probleeme, mida peaks teadma, mida ootab sind teisel pool.

Nagu paljude elu muutub valikuid, siis kogemus nii eeliseid ja varjuküljed, märkides pankroti. Pärast kuu soojendusega telefonikõned võlausaldajatega ja stressi, millel ei ole piisavalt rahalisi vahendeid, et teha tagasimakseid, usaldusisik võib nimetada hakkama võlausaldajad ja korraldab tagasimaksed uimastamise võlgu. Kuigi ei pea hakkama võlausaldaja võib algul tunduda nagu kaal on välja tõsta õlad, siis tuleb ka aru, et teie usaldusisik suudab müüa oma vara tagasi oma kollektsiooni. Kui teil on pankrotis maksejõuetus ja usaldusisiku Service Austraalia itsa, sa lähed, et määrata usaldusisik, kes võib olla süüdi kontrolli oma vara ja tagasimaksmise oma võlad. Teie halduril on õige ja vastutus müüa efektiivse varade hea võimalus maksta uskumatu võlgu. Kuigi mõned vara on kaetud, on peamine oma usaldusisik võib olla võimeline haarama oma maja, mis tahes maa saab ka ise, autod, loterii võidud ja aktsiaid ega investeeringuid.

Iga vara, mis on ühisomandis alternatiivse era- võib isegi heaks turul. Taotluse peatüki jätan teid peaaegu pöördumatut, halb krediidireiting. Ei liigkasuvõtjatelt siis otsivad teha ettevõtte teiega, kui olete saanud kõrge riskiga müüa, sest paigaldamise pankrotti. Kui sul on ehitatud madala krediidiskoor reitingu suutmatus teha tagasimakseid õigeaegselt või üle oma krediidilimiiti, et saad üldjuhul muuta oma krediidireitingut ümber jooksul paari kuu või paar lühikest aastat. Pankrot, mis tahes seevastu jätkab põhjustada häireid koos oma hinnaskaalas aastaid pärast algset pankrotis.