Kuulates turule mitte asjatundjad Vanguard Blog

Kuigi ma ei ole mingit sisemist kõige abi oma lisada dialoogi, mida ma saan teha, on suunata oma tähelepanu väga avaliku jooksul abi andmete seeria, mis, mida võib imiteerida, manipuleerida või lisakontrolli siin:, mis näitab inflatsiooni kohandatud tulu tähtajani USA riigikassa inflatsioon indekseeritud Märkus tõttu 15. jaanuar 2014. See annab mõnes mõttes, mida ettevõtjad ostavad ja müüvad USA

riigivõlga mõtled väärtus Onu Sam lubadus teha inflatsiooniga intressimaksete ja hädavajalik tagasimaksete kaudu 2014. vaateid need inimesed asja palju rohkem kui miinidest ja palju rohkem kui seisukohti asjatundjad. Buffee on see, et inimesed, kes ostavad ja müüvad selle konkreetse märkus on huvitaval kombel ikka vaadata mida läheb alla Washingtonis poliitilise teatri. Alates 27. juuli ostjate ja müüjate oli tajutav ole vahetu ohu, mis põhjustaks põhjalik revideerimine oma väärtuse hindamine käesoleva märkuse teiste T ja võlakirjad näitavad mõnevõrra identsed stiile. Tegelikult sel juhul, täidesaatva lubadus maksta oluline ja hobi inflatsiooni kohandatud tingimustel peetakse nii positiivne, et ostjad on alates 27. juuli poolda tulumäär veidi väiksem kui võrdne inflatsiooniga privileeg saada oma hüvitisena kaks aastat, mis on lihtsalt üks viis hüüdis saak on kehv, nagu näidatud tabelis.

John Ameriks jälgib Active Equity Group jooksul Vanguard Equity Investment Group, mis tegeleb aktiivselt kvantitatiivne aktsiafondide varade. Ta on üks Vanguard teooria juhid pensionisüsteemi kohta ja on läbi aruanded laia erafinantsasutust valikuid, sealhulgas säästmine, portfellijaotus ja pensionide mõtteid. John tuli Vanguard 2003 alates TIAA CREF Instituudi teadus- ja kooli haru TIAA CREF. Ta on lõpetanud Stanfordi ülikooli koos A. B. ja teenis Ph.

D. Majandusteaduse Columbia ülikoolist. John Ameriks jälgib Active Equity Group jooksul Vanguard Equity Investment Group, mis tegeleb aktiivselt kvantitatiivne aktsiafondide varade. Ta on üks Vanguard mõtte juhte pensionisüsteemi kohta ning esinenud aruanded mitmekesised mitteavalik rahalist valikuid, sealhulgas säästmine, portfellijaotus ja pensionide tehnikaid. John tuli Vanguard 2003 alates TIAA CREF Instituut, analüüsi ja koolitus käe TIAA CREF.

Ta on lõpetanud Stanfordi ülikooli koos A. B. ja teenis Ph. D. ökonoomika Columbia ülikoolist.

Selle põhjuseks inflatsiooni kaitstud väärtpaberitehinguid halb saagikus on midagi pistmist kaitse väärtpaberite pakkuda suhtes tagastamise hädavajalik. selle asemel on rohkem pistmist tegelikult neid väärtpabereid pakkuda katvuse suunas oht kasvava inflatsiooni ja ettevõtjad on valmis vastu võtma tagasi madalam kui tulevast tegelikku inflatsiooni kindluse omamise turvalisuse rahavoogudega, mis on indekseeritud tulevikku tasemel inflatsiooni. In vahet nominaalse väärtpaberid maksma kogum intressimäär nii seal on suur ebakindlus selles osas, kas seda fikseeritud määr hobi võiks olla piisavalt kursis tulevase inflatsiooni. Praegu, kui ostate 2 aasta märkmeid sa lähed ka tulu teenivad tunduvalt alla inflatsioonile. Aga nominaalse riigikassa te katmata, et on võimalus, et teada, inflatsioon võimendab mille tulemusena teie 2 aasta märkus ole kursis inflatsioon. Nii nominaalne riigikassa investeeringud paljastada teil oht laieneb inflatsiooni.

TIPS pakkuda teile Tegelikult – nagu inflatsioon tõstab oma rahavoogude kasv. Kaubanduses asjaolu inflatsiooni kaitse, investorid on nõus tagasi vähem kui inflatsioon.