Launch selle kümne aasta kapitaliinvesteeringuid raamistikule Roinn Airgeadais rahandusameti

Möödunud aasta eelarve kõnes ütlesin valitsus oli sellega nõus 10-aastane infrastruktuuri rahastamise meetod koostab transpordiminister. Käivitamine seda kümneaastase kapitali rahastamise raames tähistab tulemusi sel viisil. See kujutab endast ulatuslikku ja oluline pühendumus elementide keskne osa finantssüsteemi. Raamistik tegemist investeeringuid rohkem 34000000000 € jooksevhindades 10 aasta jooksul 2006 2015. Sellest umbes 26000000000 € võib olla otsene riigile rahaliste vahendite ja umbes € 8000000000 võib olla läbi avaliku ja erasektori partnerlus, millest 2 € miljardit võib olla teemaks aluseks maantee rahastamise.

Tippajal aastased investeeringud transpordi raamistiku alusel saab üle kahe tipptasemel taset. Minu arvates me lihtsalt peame alustama selles suurepärane programm. Kuidas meie kaupade turul ning tagada meie elanikud saavad tööd nõuavad head teed ja avaliku jaotussüsteem. Top klassi infrastruktuur on väga oluline, et Iirimaa tuleviku konkurentsivõime; Vaatamata tohutu avaliku sektori investeeringud infrastruktuuri on viimastel aastatel Iirimaa suurepärase rahaline kasv sisestamist meie infrastruktuuri, eriti meie laevandus infrastruktuuri, pinge all. Kui me ei tee ekstra edusammud, meie konkurentsivõimet võib kaduda. Kõik demograafilised prognoosid näitavad suurt edasist elanike kasvu.

Võimalus valitsuse fondi raames on tulemus parim juhtimise üldsusele hinnaklassis ja majanduse viimasel ajal. Tahan ka rõhutada, et me anname selle raamistiku piires eelarve stabiilse korra, tagades samas oluline säte teiste oluliste valdkondade meenutab tervishoiu ja hariduse hulgas. Märgin heaks, et viimastel tulemused näitavad paar shipping ülesanded tulevad õigeaegselt ja eelarve ning seoses lõpliku kokkuleppe hind. Kõik projektide raames saab hinnata ja läbi põhineb minu osakondade Capital hindamine suunised ja täiendavad Väärtus raha algatusi, nagu on sätestatud minu hiljutises kõnes. Seal on põhjalikult süsteemi jälgimise paika panna ja see võib olla oluline tegur, et tagada saavutamise raha eest. Lisaks sellele on teatud suuri projekte viiakse enne kabineti et saada täpne heakskiitu valitsuse, enne kui nad saavad jätkata lepingu etapis.

See üldine raamistik paralleelselt palju soovitav loovutamise kontrolli oskusi ettevõtetele anda mulle kinnitust, et Väärtus raha võiks anda. 10-aastase rahastamise raames oleme Avastamise et päev on hääl enesekindlus Iirimaa tulevikus. See võib olla väga oluline osa aluse pikaajalise heaolu ja tulevaste põlvkondade. See valmib jooksul stabiilne eelarveraamistik hea võimalus lubada ka kannatasin rahastamise muudes olulistes valdkondades võrreldav tervishoid ja haridus. Me oleme pakkunud rahastamist ja see on nüüd kuni imposantne asutuste kanda. Ma olen kindel, et nad ei kavatse seda teha ja et tippu suurem kümnendil on meie laevandus infrastruktuur on ümber.