Millennials karda börsil? Nende liikumiste ei abi oma sõnu. Vanguard Blog

Vastavalt meie teadus-, Millennials ka kui see peaks olema kõrge omakapitali eraldiste oma 401k kava portfelli. Sarnaselt IRA omakapitali eraldised, omakapitali osaluste noortele ettevõtjatele oma ettevõtte subsideeritud plaanid keskmiselt umbes 85%. Kui varem nägime nooruslikum kauplejad konservatiivsem 401k portfellide, näeme rohkem omakapitali avalikkuse täna. Parem plaani disain, sealhulgas auto registreerimise ja kasutamise tähtaeg vahendite vaikimisi investeeringuid, on valinud kauplejad arvesse tasakaalustatud portfellid ja seega kaasaaitamine neid vältida varade jaotus vigu, mis sisaldavad äärmuslik portfelli jaotuse.

Investeerimine aktsiaturul võib olla ohtlik. Aga kui investeerimine pikas perspektiivis, tõrjumisel aktsiaturul võib olla isegi riskantsem. On kaks võimalust kulusid tõttu viibib kõrvale. Esimene on puudujäägi risk; kui portfelli puudub investeeringuid, et pakkuda suuremat tulu potentsiaali, nooruslikum investorid ei pruugi saada kasvu piisavalt rahastada tulevasi eesmärke. Teine on inflatsioonirisk; Portfelli ei kasva nii kiiresti kui hinnad kerkivad, ja nooremad kauplejad kaotavad ostujõudu pikas perspektiivis.

Maria on vanem pensionile strateeg Vanguard investeerimisstrateegia Group. Ta viib maailma töörühmale, mis tegelemise analüüsi ja pakuvad kontseptsiooni juhtimine teemadel pensionile rikkuse, väärtpaberiportfelli ehitus ja finantsplaneerimise üksikkauplejad. Maria on spetsialiseerunud pensionile teha plaane, pensionide lahendusi ja rikkuse kontrolli soovitusi. Enne oma senisele rolli, Maria töötas meie rahaline planeerimine ja nõustamine osakondades. Maria teenitud bakalaureuse ärijuhtimise B. S.

B. A. Maria on vanem pensionile strateeg Vanguard investeerimisstrateegia Group. Ta viib maailma töörühmale, mis uuringute läbiviimiseks ning pakkudes teooria juhtimise teemadel pensionile, rikkuse, portfell arengu ja eelarve planeerimine konkreetse isiku kauplejad. Maria on spetsialiseerunud pensioniea planeerimiseks, pensionide vastuseid ja rikkuse kontrolli tehnikat. Enne oma viimase rolli, Maria töötas meie majanduse planeerimine ja nõustamine osakondades.

Maria teenitud bakalaureuse ärijuhtimise B. S. B. A. pr Bruno ma peaaegu meeles pidada tagasi, kui ma saaks liigitada tuhandeaastane. Olin tegutsenud oma riik Pensionile büroo ja ma intervjuu pensionäre, kes olid kontroll üles oma tööd kasu ja mida riik andis neile.

Nähes nii palju paare ja singleid on olemas kontroll üles oma benefitsmost neist kontroll üles, mida nad hakka hilja max välja oma pensionipõlve kontroll. Töökoha omamine niimoodi minu 20 tema avas mu silmad nagu ta oli teha kindlaks, et ma maxed läbi iga pensionihüvitiste mida pakkus minu organisatsioon ülejäänud minu töökarjääri. Seal on palju võimalusi, kuidas koguda rikkuse lisaks investeerides börsil. Ma olen kindel, et see rikkus on all teatatud või vaadelda ei muudetaks isikute rahastamise programm üldse. Kui ei ole midagi oma töö sisulise võib alustada teie tee kogudes rikkuse ja teile pakkuda vaimse vastupidavuse otsivad kasvatada oma rikkust, mis ületab oma tööandjad programmi.

Kui sa ei ise enrole endale inimesed, siis nad hakkavad korter ei tee seda tänu sellele, seal on nii palju lühiajalisi šokolaadi, et nad vajavad. Enamik noortest taha seda niita ei 25 30,40 aastat nüüd. See artikkel oli hea silmade avaja paar inimest. Tänan Vanguard eest võime mängida suurte poiste ja rikkaks. Edu kõigile! Hea, et Millennials. Nad plaanime oma majanduse tuleviku.

Olen lugenud mitmeid artikleid Web, kuulutades, et Millennials ei usalda börsil. Ma ei ole kindel, miks artikleid, mis kipuvad eksitada lugejaid, mis tahes arv teemasid on trükitud. Võib-olla on see taotluslik, et hoida masside jätkuvalt riigi arusaamatusi. Nii elu läheb edasi. Mõned inimesed korraldavad pikemas perspektiivis ja mõned inimesed ei ole.