Piirangud Rahapoliitika Finance Train

Me avastasime umbes majanduspoliitika, ülekandemehhanismi ja kuidas rahapoliitika saab kasutada, et kontrollida inflatsiooni ja edasi hind tasakaalus. Kuid rahaline suunised on mitmeid piiranguid ja ei tööta alati nii mõeldud. Üks põhjus on see, et rahanduspoliitika ei ole ainus asi, mis mõjutab väljundit, tööhõive ja hindade osas. Seal on palju muid tegureid, mis mõjutavad segu nõudlust ja pakkuda ning seega finantsseisu majapidamiste ja ettevõtete. Allpool on mõned näited, mis selgitab, kuidas majanduspoliitilisi otsuseid võib minna valesti.

Oletame, et Govt kärbib rahapakkumine, mille eesmärgiks on vähendada inflatsiooni. Kui inimesed aktsepteerivad tõsi, et nad ootavad madalamad tulevase inflatsiooni. Kuid tulevikus määr viia tipptasemel inflatsiooni. Sel põhjusel pikemas perspektiivis määr võib tegelikult langevad, stimuleerides majanduskliima, kuigi oluline pangad suurem lühiajaline määr, mis pidi aeglustada majanduskliimas. Samamoodi tõsta rahapakkumise saab tõsta pikemas perspektiivis määr, samas kui kiire perspektiivis määr langeb. Teiseks näiteks on likviidsuse lõksu.

Vastavalt New York Fed, likviidsuse lõksu on määratletud kui seisund, mille kaudu lühiajaline nominaalne intressimäär on null. Selles näites paljud väidavad, laiendades raha liikumist ei mõjuta toodangu ega hindu. Likviidsus lõksu on esialgu Keynesi idee ja vastandati summa teooria raha, mis jätkab, et hinnad ja väljund on jämedalt öeldes, proportsionaalne varustamine sularahaga. Vastavalt Keynesi teooria, raha pakkumine on omad tagajärjed on hinna ja tootmise käigus nominaalne tähelepanu määra. Rahapakkumise kasv vähendab intressimäärade kaudu raha nõudlus võrrand.

See teooria on trotsinud korral likviidsuse lõksu. Tegelikult majanduspoliitika kujundajad ei ole kaasaegne juhised riigi majanduskliima ja hindadega. Kuigi poliitikud võiks olla võimeline kompenseerima tagajärjed nõudlusele löögid majanduslik süsteem, see võtab aega löökidest täielikult diagnoositud. Ja see võib võtta isegi kauem aega, et võidelda need šokid. Koos sellega peaksime tegelema ebakindlus, kuidas majandus reageerib ekspansiivne ja vähenevat poliitika.

Kõik see saab määrata majanduskliima ja kulude kohta ebaõigeid tee.