Tase CFA ® eksam – kolme kuu uuringukava Finance Train

Quant on väga hirmutavalt palju L1 kandidaadid. Neile, kellel statistika taustaga leiad segu läbi ja uut materjali. Oodata Quant kuni 10 – 15% oma küsimustele. Sa pead teadma raha ajaväärtuse, tagastamise / saagikus arvutused, meetmed asjakohaste kalduvus ex. keskmine ja dispersioon ex.

regulaarne kõrvalekalle, enesekindlus kestus ja ühine spekulatsioone testimine. Sa ka näha Sharpe suhtarv, korrelatsioon, kovariatsiooni, ning naasta dispersioon kahe varade portfelli. Need viimased figureerivad mitmed lõigud, kõigi kolme taset. Kas endale teene ja õppida neid nüüd. Kõik eespool on flash kaardi väärt.

Ka mõned neist probleemidest võib olla aeganõudev, nii et teil on vaja jälgida ja ma tean, kuidas seda teha enne testi päeva. Lõpuks, näete mõned varjavad valemid. Ära võita oma enese üles nende üle. Siis võib jääda küsimus või kaks, kuid meisterlikkust tuum kangast sulle passi. Econ saab ülevaate vähe ühiseid mikro- ja makro põhimõtteid oma kolledži päeva.

Sa pead teadma, kuidas lugeda ja tõlgendada 3 suurt finantsaruannete kasumiaruandes, stabiilsus lehel ja rahavoogude aruanne. Kui sa saad tundma avaldused ise rohkem arenenud küsimusi võib esitada: tuluarvestust, Arvutades lahjendatud aktsiate vinge, kalkulaatorid äritegevuse rahavoog, vaba rahavoog meetodeid, varude analüüs, tulevaste varade ja amortisatsiooni ja makse. Sul on ka näha arutelud kontrastse lugeda Ameerika Ühendriikide ja IFRS. Loomulikult seob jälgida varude hoolimata sellest, et oluliselt suurem segment maailma kapitaliturgudel. Fikseeritud võib tulu 10 15% eksami.

Sa soovid meeles pidada Põhijoonena püsituluväärtpaberite ja kuidas määral riski. Tundmaõppimine USA riigikassas ja sellel turul, lisaks ettevõtete krediidi hindamisel. Rohkem eksootilised püsituluväärtpaberitega võrreldav CDO ja varaga tagatud võiks arutada. Ma tahan teha erilist punkti kohta perioodil; teades jooksul ja kumerus ei tohi. Seoses test, kui te töötate käigus küsimusi, vastata lihtsale küsimusele ja lühikesele küsimusele esimesena. Märkus raskem küsimusi ja rohkem aega süüa küsimustele ja hoida teed pass läbimurded.

Ma tegin neli või viis pass läbimurded enne lõpetamist eksam. Oluline on, et mitte kulutada 20 minutit, vastates ühele küsimusele, kes võib koputab tähelepanu 12 teised. Märkus keeruline ones ja edasi liikuda. Lõppkokkuvõttes saate kahtlemata otsite teha mõned oletused; see on normaalne, et ei saada rahutu välja. Aja juhtimine ja jahe pea on 2 immateriaalse, mis aitavad teil saad pass.