Turu Kasutegur: mõjutajad Finance Train

Toimiv turg assimileerida ettepanekuid, mis saab kajastada tehinguid. Iga uus kaitsja tõhus turgudel on kergesti reguleeritav. Tegelikult kõige turud ei täielikult tõhus ega täielikult ebaefektiivne. Need näitavad palju tõhususega kontiinumis vastandatud punktid tõhusust ja ebaefektiivsust. Vara hindadega parem peegel ettepanekuid kergemini ja just tõhus turg asemel ebaefektiivne üks.

Kui ei ole selliseid investoreid on ebaõiglane eelis, kui tegemist kui palju osta või müüa. Hiljutine näiteks sellise on see, et Rajat Gupta, kes on süüdi, veeretada siseringi juhiseid ja näpunäiteid pärast juhatuse koosolekut Goldman Sachs Raj Rajaratnam juht riskifondide. Ta on oste 25 aastaks vangi. Karistus siseringi ostmine ja müümine USA on raske, nii et saate hoida sellist juhtudel. Arbitrage on ettevõtja, mis suurendab turu efektiivsust. Arbitrageurs kasutusele võtta ebaefektiivsustest teha riskivaba tulu.

Need arbitrageurs olete pidev valvel turu ebaefektiivsust. Nad otsivad alternatiive, kus vara on müüdud alla mitmekesine hindadega. Hinnad, mis on piisav, et tagada puhas kasum ostes alates alahinnatud turul ja müüvad seda turul kättesaadavad, kui see on hinnatud kõrgem. See toob kaasa hindade muutused üle turud kaovad kiiresti. Mõned keelustati elemente, mis võivad lõpetada arbitraaži toimimast oluline vahend turu tõhususe hulka läbipaistvuse vähenemise turuhindade, suured tehingukulud ja tegevuse ebaefektiivsus.

Lühikeseks müük peetakse olevat takistuseks arbitraaži. Lühidalt edendamisel võib investor müüa varu ta ei oma, laenates need maakleri lubadus asendada see hiljem. Ta teeb seda, kui ta tunneb osakaal on ülehinnatud. Teooria näitab, et see on viis kasvuturg efektiivsust. Turu mängijatele ja regulaatorid aga tunnevad lühikeseks müük kipub võimendama ja võib viia lühikese müüakse laos põrgata turul.

Uuringud näitavad, et lühikeseks müük võib aidata õige hinna määramist. Teave soetuskulud: Tõhus turul kaupleb peaksid hõlmama kõiki asjakohaseid suuniseid. Kuid analüütikud ja kaupmehed kulutavad palju ostmisest teavet enne ametitest. Ajalooline suhtumine on, et turg on ebaefektiivne, kui aktiivne investeeringu tegemine aitab katta kulud osta näpunäiteid. Käesolev suhtumine erinev selles mõttes, et turud peetakse ebaefektiivseks, kui on maha arvatud kulud osta kaitsja, aktiivne investeerimine annab kasumit.