Turu likviidsusrisk Trading Tegevused Finance Train

Kui ostjaid turul, kus ostjad pakkuda pakkumise küsida levib erinevaid seadmeid, mõõdud pakkumise küsida levik on tunnuseks likviidsuse ja sügavus turul. Üldiselt mida väiksem pakkumine nõudmise hinnavahe, seda suurem on likviidsus, ja vastupidi salm. Kui turgudel likviidsuse kaotanud mingil põhjusel võrreldav turul häireid, vähem turutegijad või täitmise tohutu Blokktehingu, et pakkumine küsida levib avardab. Turul Häiritud võib olla erinev vahend, mis meenutab ümberkujundamise pakkumise / nõudluse kohta majandusliku toote või nad võivad olla lai mõjutab kõiki turul meenutab börsikrahh. Likviidsus võib isegi vaevavad presense tohutu institutsionaalsed kauplejad.

Kui nad turult lahkuma, likviidsus võib oluliselt vähenema. Kui üle-leti OTC turgudel, mis on peamiselt ostjate turg, turu likviidsus suures osas sõltub populaarsus krediidiriski suur turg tegijad. Kui näiteks turutegija alandada, ja seega ei ole lubatud kui vastaspool, see vähendab turul likviidsust. Kui harjutus on juba suunatud mõne turutegijate mõju kõrvaldamise turutegija peab olema veelgi raskemad. Isegi turul tegijad võivad olla krediidiriski kaalutlused nende vastaspoolte ja nendega kehtestatakse piirangud nagu krediidilimiitide lühendamine tähtajaga nõude tagatiseks jne, mis täiendavad vähendab likviidsust.

kaubanduse korral kaubeldakse instrumendid, arvelduskoja võtab vastaspoole krediidiriske, ja juhib kasutades võrk ja marginaal korra. Nii, varu nõuetele ja tasaarvelduskorda of clearinghouses eesmärk on vähendada leviku krediidi- ja likviidsusriski küsimuste korral mõned kliendid ei suuda oma kohustusi täita. Kui aga turul hinnad muutuvad oluliselt lugeda sügisel, arvelduskoja nõuaks marginaal raha, et leevendada oma krediidiriski, eesmärgiga mõjutada likviidsust. Turul toetajad on vaja müüa oma vara, et rahuldada neid Lisatagatise. Selline tegevus võib veelgi suurendada likviidsust väljakutse.