Turu tõhususe ja selle kolm vormi Finance Train

Nii on meie turul tõesti tõhus ja kuidas me mõõta ulatuses efektiivsust? Üks viis seda teha on uurida aega kulub ostmine ja müümine ajaviide et hinda mõjutada ohutust, i. e. Aeg juhendamisel on kättesaadav pärast, mis ajast, mil kaitseministeeriumi hind põhimõtteliselt näitab seda. Väliskaubandus turul, mis on vaadelda väga tõhus, seda ajavahet võib olla vähem kui minut.

Kui ajavahe on kõrge, siis on ettevõtja, kes on käesoleva juhendi on piisavalt aega, et kasutada seda nõuannet kasumit teenida. Tegelikult on turud ei ole efektiivsed. Me ei saa ka öelda, et nad on täiesti ebaefektiivne. Sõltuvalt mix tegurid turgudel paljastada erineva efektiivsusega. Üks selline tegur on erinevaid turul üksikisikud. Mida rohkem liikmete arvu sarnane investorid, kaupmehed ja teised toetajad, seda efektiivsem on turg.

See on vaevalt sest mida rohkem erinevaid isikuid aktiivselt asjaomaste turul kättesaadavad, seda kiiremini iga hinna anomaaliaid võib diagnoosida ja seda kiiremini nad kaovad. Teine tegur, mis mõjutab turu tõhusus on pakkumise juhiseid. Kõrgem kättesaadavus näpunäited põhjustada suuremat turgu efektiivsust. Näiteks ettepanekud on kergemini kättesaadavad suuremates vahetust võrreldav NYSE, mis muudab need tõhusamaks võrreldes väiksemad börsidel, kus kaitsja ei avaldata et lihtsalt. Omamoodi tehingute mõjutada ka turgude efektiivsust.

Näiteks käsimüügist turgudel, teave ei ole kättesaadav kergesti, mis muudab need ebaefektiivne. Abi peaks olema võrdselt kättesaadav kõigile. Sellepärast ettevõtted on kohustatud avaldama samasugust nõu kõigile inimestele. Mõned turud võivad viia määrused sündmusi, mis takistavad turu efektiivsust. Arbitrage on üks selline ajaviide.

Arbitrage tegemist võttes talenti hinnavahed turgudel. Spekuleerima osta kaitsemeetme turul, kus hind on madal ja müüvad seda turul kättesaadavad, kui hind on kõrge ja teha kerget kasumit. Arbitraging aitab hindade ja teeb turg efektiivsemaks. Mõned turud piirata lühikeseks müüki, mis piirab arbitraaži kauplemine, mis mõjutab turu efektiivsust.